OTURUMLAR

PropTech: Gayrimenkul Teknolojilerine 360° Bakış

Proptech, teknolojinin gayrimenkul sektöründe ortaya çıkardığı yeni bir tanım. Gayrimenkulün inşa ve işletmeden, pazarlama ve satışa tüm alanlarında PropTech teknolojilerine 360 derece bakış, RE360'ta.

Zor Zamanlarda Strateji

Borusan’ın Türkiye’nin en beğenilen, güçlü ve itibarlı şirketlerinden birisi olmasında çok önemli bir rol üstlenen başarılı yönetici Agah Uğur RE360'ta!

Asya Sermayesinin Yeni Hedefi Gerçekten Avrupa mı?

Sektörün sıcak konularının, farklı bakış açılarıyla mercek altına alınacağı oturumlarda, sektörün oyuncularından gayrimenkulün bugünü ve yarınına dair planlar ve öngörüleri dinleyeceğiz. Gayrimenkulün önde gelen isimleri, deneyimlerin paylaşıldığı panellerde tüm sektöre ışık tutacak.

Pozitif Yönetim, İtibar ve Anlam

Firmanızda nasıl anlam yaratırsınız? Pozitif kültür nedir? İtibar yönetiminde pozitif bakış açısı neler kazandırır? Kolektif çalışma, anlam ve değer yaratma, değişimlere karşı esnek olma başlıklarıyla pozitif liderliği; çok sayıda bilimsel makale ve kitabın yazarı bir isimden, yıllarını pozitif düşünceye vermiş bir akademisyenden dinleyeceğiz. Hızlı değişimin ve karşımıza çıkan zorlukların üstesinden gelmek için içimizdeki gizli güce bakacağız!

Gayrimenkul, Gastronomi ve Perakendenin Yarattığı Sinerjiden Doğan Müthiş Bir Başarı Öyküsü, Manifesto!

Tüm dünyadaki şehirlerin Manifesto’nun şehre dair bu iddialı taahhüdüne olan ilgisi neye dayanıyor? Manifesto’nun çekici ve sevilen sembol yapılar yaratmadaki hızlı başarısı, tüm şehire bakıldığında, yaşam kalitesini arttırma ve yiyecek içecek sektöründe tüketici deneyimini zenginleştirme anlamında bir misyon ve etkiye de sahip. Peki, 360 derecelik bu stratejimizi misyon ve değerlerimize nasıl entegre edeceğiz? Hizmet modeli olarak hayata geçirdiğimiz bu gastro alanlar, gayrimenkul sektörünü, gastro ve perakende sektörlerini hangi yıkıcı etkilerle yeniden ve nasıl tanımlayacak? Kusursuz bir deneyim yaratırken, fiziksel ve dijital alanları hangi şekillerde bir araya getireceğiz.

2019 Biterken: Türkiye ve Dünya Ekonomisi ve 2020 Öngörüleri

Sosyal medya, içerik pazarlaması, geleneksel, mobil ve dijital pazarlama, müşteri verilerini birleştirme...

Büyük bir hızla değişen reklam dünyasını 2020’de neler bekliyor? Gayrimenkul sektörünü yakından ilgilendiren yeni yılın yeni yaklaşımları bu oturumda ele alınacak.

Yatırımcılar Konuşuyor: Türkiye’ye Yatırımın Avantajları

RE360’ta Türkiye ve Dünya’dan yatırımcılar Avi Alkaş moderatörlüğünde klasikleşen panelde bir araya gelecek..