EMLAKTA FARK - RE360 İKİNCİ GÜNÜNDE HIZ KESMEDEN DEVAM ETTİ

Alkaş’ın düzenlediği ve FİBA Commercial Properties’in ana sponsorluğundaki “Gayrimenkulün Büyük Buluşması – RE360” ikinci gününde de mesleki toplum örgütleri, gayrimenkul sektörü kadar ekonomiye yön veren ulusal ve uluslararası liderlerin katıldığı, bilgilendirici ve katılımcılara yeni vizyon kazandırabilecek oturumlara sahne oldu.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteği ve MIPIM’in Stratejik Ortaklığı ile 10-11 Aralık 2019 tarihlerinde Swissotel The Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilen RE360’a 800’ü aşkın üst düzey yönetici katıldı. Alkaş Yönetim Kurulu Başkanı – JLL Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Avi Alkaş ve Alkaş Genel Müdürü Yonca Aközer ev sahipliğinde gerçekleştirilen konferansın ikinci gününde Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

Katılımcı profilini yatırımcı, geliştirici, mimar, sektör tedarikçisi, finansçı, danışman, bilişim teknolojicisi, akademisyen, şehir plancısı ve turizmciler oluşturdu.

FİBA Commercial Properties’in ana sponsor olduğu RE360’ta, KUZU GRUP, ACCOR, GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, VİTRA, PAKSOY, AKADEMETRE, HAN SPACES, BLUEGROUND, NECT, ÇOKNET MEDYA, X İLETİŞİM ve VERGNANO CAFFE sponsor firmalar arasında yer aldı.

...

Haberin tamamı için buraya tıklayınız.