Uzm. Dr. Kerem DÜNDAR

Nöro Sağlık Beyin Araştırmaları ve Uygulamaları Merkezi Kurucu

Gülhane Askeri Tıp Akademisinde tıp eğitimini tamamlayan Uz. Dr. Kerem Dündar, mezuniyetinin ardından çeşitli sağlık kurumlarında akademisyenlik, yöneticilik, eğitmenlik ve hekimlik yaptı. GATA Biyofizik bölümünde beyin araştırmaları üzerine doktorasını yaparak uzmanlığını tamamladığı dönemde, elektrofizyolojik ve streotaksik cerrahi yöntemlerle, psikiyatri, nöroloji, psikoloji, davranış bilimleri alanlarında gerek deneysel, gerek klinik araştırmalarda bulundu. Akupunktur, hipnoz gibi tamamlayıcı tıbbın pek çok branşı ile, aile terapisi, davranışsal terapi, hipnoterapi, cinsel terapi, nöroterapi-nörofeedback alanlarında da bir çok uygulama gerçekleştirdi.

Geliştirdiği bütüncül nöro-yaklaşım ile, modern tıp, klasik tıp, güncel teknoloji, terapi sistemleri ve sinirbilim bilgisini birleştiren Dr, Kerem’in performans, başarı, mutluluk, psikolojik sağlık, iletişim konularında bireysel danışmanlık sayısı yirmibinin üzerindedir.

Dr. Kerem halen kurucusu da olduğu Nöro Sağlık Beyin Araştırma Uygulama Merkezi sinirbilim alanında akademik faaliyetlerinin yanında, işbirliği yaptığı şirketler bünyesinde;

Beynin Etkin Kullanımı

Endüstriyel Psikoloj

Psikiyatrik hastalıklardan korunma yolları

Teknoloji bağımlılığı

Hayatta başarı

Nöro Yönetim

Sinirbilim temelli eğitim

Beyin temelli iletişim

Nöro marketing

konularında eğitimlerini, uygulamalarını ve bireysel nöro danışmanlık faaliyetlerini sürdürmektedir.

Şirketlerde, eğitim kurumlarında, üniversitelerde sinir bilim içerikli, sahne şovları yapmaktadır.