OTURUMLAR

PropTech: Gayrimenkul Teknolojilerine 360° Bakış

Proptech, teknolojinin gayrimenkul sektöründe ortaya çıkardığı yeni bir tanım. Gayrimenkulün inşa ve işletmeden, pazarlama ve satışa tüm alanlarında PropTech teknolojilerine 360 derece bakış, RE360'ta.

Dünya Gündemi: Fırsatlar, Tehditler ve Yeni Dinamikler

Türkiye'de gündem ve dünya ülke ekonomileri ile transatlantik ilişkiler ışığında uluslararası gündem. Dünya ekonomisini etkileyen konulardan, yeni uluslararası yatırım projelerine; trendler ve fırsatlar Dünya'daki gelişmelerin nabzını tutan konular, Gayrimenkulün Büyük Buluşması'nda ele alınacak.

Sektörün Sıcak Konularının Konuşulduğu Paneller

Sektörün sıcak konularının, farklı bakış açılarıyla mercek altına alınacağı oturumlarda, sektörün oyuncularından gayrimenkulün bugünü ve yarınına dair planlar ve öngörüleri dinleyeceğiz. Gayrimenkulün önde gelen isimleri, deneyimlerin paylaşıldığı panellerde tüm sektöre ışık tutacak.

Karşılıklı Yatırım Fırsatlarıyla Ülke & Şehirler

Sadece Türkiye’nin şehirleri değil, dünya şehirleri de örnek çalışmalarla RE360’ta. Ülkelerin iş yapma potansiyellerini birinci ağızdan dinleyerek, yeni olanaklar için olumlu enerjinin bir parçası olun.

Sürdürülebilir Dönüşüm Örnekleri, İlham Veren Şehirler

Dünya'dan bir şehir mercek altında!

Ürettiği kentsel plan ve projeleri, teknolojik gelişimiyle “sürdürülebilir yenilenme”, bir örnek şehir üzerinden ele alınırken, bu “case study” sektörümüze ilham verecek!

2019 Biterken: Türkiye ve Dünya Ekonomisi ve 2020 Öngörüleri

Türkiye ekonomisindeki gelişmeler tüm boyutları ve sektöre etkileriyle gündeme geliyor.

Sektöre Özel Araştırma ile Günümüz Tüketicisi Odakta!

Sektörün gündeminde olan konularla ilgili, RE360’a özel yapılan araştırma; akıldaki sorulara cevap verip, sektöre yeni çözüm yolları sunuyor.